Kuršėnų Daugėlių progimnazija

Svarbiausios Naujienos

A+ A A-

Skaitytojų klubas „DaKeSKa“ rekomenduoja

Balandžio 28 d. įvyko antrasis skaitytojų klubo „DaKeSKa“ susitikimas, kurio metu vyko knygos „Emilijos dienoraštis: 1942-2015 m. Vienos epochos liudijimas“ aptarimas. Ši knyga buvo viena iš nominančių publicistikos ir dokumentikos kategorijoje 2020 Metų knygos rinkimuose. Emilijos dienoraštis mums artimas tuo, kad tai autentiškas, atviras mokytojos pasakojimas apie sudėtingą laikotarpį. Ji atstovauja tai kartai žmonių, kurie patyrė Antrąjį pasaulinį karą, išgyveno sovietmetį, sulaukė Sąjūdžio, Lietuvos Nepriklausomybės ir išsaugojo gebėjimą džiaugtis ir stebėtis gyvenimu.

Aptarėme, kad skaitytojas drauge lanko koncertus, teatrą, vertina atlikėjus, sklaido knygas, svarsto apie mokytojo profesiją ir stebisi „geležinės uždangos“ suvaržymais. Pastebėjome, kad įrašuose – ir kasdienybė, ir nuolatinės grožio paieškos, meno alkis ir daugelį metų puoselėjama meilė.

Ar reikia žinoti daugiau Emilijos biografijos faktų, su jos gyvenimu susijusių vietovių, įvykių? Jums viskas prieš akis. Tad kviečiame visus perskaityti šį dienoraštį, kuris žavi savo paprastumu ir tiesumu. Tai literatūrinis ir dokumentinis paminklas mums visiems.

  • 121188370_649635505926118_5909596621422273066_n
  • Pristatymas
  • susitikimas

Bibliotekininkė
J. Bartkevičienė

Emilijos nuotraukos buvusio
bendradarbio M. Bridžiaus

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH