Svarbiausios Naujienos

Dėl 1–4 klasių mokinių tyrimo greitaisiais antigeno testais

Informuojame, kad nuo 2021 m. gegužės 17 d. 1–4 klasių mokiniai, pageidaujantys mokytis kontaktiniu būdu (mokykloje), turės kas 3–4 dienas atlikti savikontrolei skirtą greitąjį antigeno testą (Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas Dėl pavedimo organizuoti, koordinuoti ir vykdyti savikontrolę greitaisiais antigeno testais ugdymo įstaigose 2021 m. gegužės 4 d. Nr. V-1021). Testui atlikti reikalingas raštiškas tėvų sutikimas.

Su testo atlikimo metodika galima susipažinti Sveikatos apsaugos ministerijos vaizdinėje medžiagoje: https://www.youtube.com/watch?v=aOoHF7utzoE