Svarbiausios Naujienos

Bibliotekos akcija „Dalinkis skaitymo džiaugsmu“

Gegužės 12–31 dienomis mokyklos bibliotekininkė kvietė visus, didelius ir mažus, dalyvauti akcijoje ir dalintis skaitymo džiaugsmu.

Džiugu, kad ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir tėveliai įsitraukė į šią akciją. Sutvarkėme Daugėliuose esančius knygų namelius ir papildėme juos savo naujomis ar perskaitytomis knygutėmis. Mokiniai įdomiai pristatė savo atsineštas knygutes klasės draugams, o po to vyko knygų mainai. Juk taip gera daryti gerus darbus!

Laisvalaikį praleiskime turiningai – pasiimti ar palikti skaitymui knygas galime kiekvienas! Kartu kurkime skaitančią ir draugišką kaiminystę!!!

• Asta. skaitymai 2
  • Desktop