Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Netikėtos akimirkos ir... edukacinė kelionė Mokytojų dienos proga

Papuošė ruduo klevus įvairiaspalviais lapais – raudonais, geltonais, margais - primindamas, kad spalio pradžioje graži ir didinga šventė – Mokytojų diena. Daugėlių progimnazijoje pedagogai patyrė džiugių akimirkų...

Tą dieną visa mokykla kvepėjo obuoliais, pyragais ir kava. O moksleiviai visus džiugino menine programa, raiškiu žodžiu. Nuo pat ryto aštuntokas Dominykas P. (žurnalistų būrelio fotografas) visus mokytojus kvietė į fotosesiją. Pertraukų metu ketvirtokai Urtė ir Džiugas kvietė dalyvauti nuotaikingose pedagoginėse situacijose, jose rasti išeitį ( ruošė mokytoja Simona). Šokėjos mokyklos fojė smagiai šoko „mokytojų ritmu“ (šokių mokytoja Aneta S.), o aštuntokai sveikino V.Kernagio „Kelio daina“ (mokytoja Ingrida J.). Po nuoširdžių direktorės palinkėjimų mokiniai skaitė eiles, mokytoja Daiva D. su „Mokyklos lyderių“ būreliu citavo mokinių mintis apie savo mokytojus, komentavo nuotraukas, o piešinių paroda suteikė spalvingumo šventei (mokytoja Aurelija R.). Graži idėja – patys mokytojai siuntė fotografijas, rašė ant lentos „gyvenimo citatas“ ir jas pristatė (ačiū mokytojui Sauliui R.). Buvo pasveikinti ir darbo jubiliejus švenčiantys pedagogai.

Penktadienį mokyklos pedagogai vyko į edukacinę ekskursiją „Autentiškas kulinarinis paveldas Šakių krašte“. Aplankėme Gelgaudiškio dvarą, pasigrožėjome restauruotomis salėmis, nuostabiu gamtovaizdžiu (šalia teka Nemunas). Tada visi atvykome į Lekėčius, kur susipažinome su šakočio istorija, gaminimo procesu ir reikmenimis. Patys savomis rankomis pylėme tešlą, sukome volą, o tada...ragavome tik iškeptą šakotį. Degustacinis stalas buvo visko turtingas : vietinės žoliautojos ekologiškos arbatos, rankų darbo sveikuoliški gardėsiai, žinoma, ir pačių keptas skanėstas.

Ši kelionė priminė visiems, kaip svarbu saugoti savo krašto autentišką kulinarinį paveldą, perduoti mokiniams svarbiausią mintį: koks ypatingas maisto skonis, į kurį įdėta daug rankų darbo ir šilumos.

 • 20211005_121521
 • 20211005_123131 1
 • 20211005_131011
 • Asta
 • IMG_5280
 • akotis
 • balkone
 • dvaras 2
 • emocijos
 • foto 2
 • jubiliatai
 • prie dvaro
 • stalas

Jaunųjų žurnalistų informacija, fotografijos S. Rupšio

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH