Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Miško šventė

Spalio 10 dieną mokykloje vyko tradicinė Miško šventė pradinių klasių mokiniams, jų tėveliams ir Daugėlių bei ,,Buratino“ darželių parengiamųjų grupių auklėtiniams. Netradicinio ugdymo diena prasidėjo mokyklos stadione. Visus šventės dalyvius sveikino ir smagios dienos linkėjo direktorės pavaduotoja Daiva Daujotienė, šventės viešnios ir pagalbininkės Kuršėnų policijos nuovados vyr.specialistės Aušra Sirtautienė ir Irma Šatkauskienė.

Į miško valdas šventės dalyviai galėjo įeiti tik prisiekę Giriniui, kad bus drausmingi, saugiai elgsis, saugos ir tausos mišką. Prie miško vartų jų laukė girios sargai. Tik labai pagarbiai su jais pasisveikinus ir įminus mįslę, girios sargai paaiškino, kad norint patekti į šventę ir gauti kelionės lapą lankytis stotelėse, reikės orientuojantis pušyne rasti tris laiškus – užduotis ir jas atlikti. Ir tik atlikus pirmąjį užduočių etapą, įteikus jį Giriniui, galėsi gauti kelionės lapą lankytis užduočių stotelėse.

Tokių stotelių buvo net septynios. Medžių pažinimo stotelėje reikėjo ne tik atsakyti į klausimus, bet ir pažinti medžius pagal jų lapus, vaisius ir netgi nubėgti apkabinti eglę, pušį, ąžuolą, klevą. Sunkiausia vaikams buvo surasti šaltekšnį. Grybautojų stotelėje prisiminė gero grybautojo elgesio taisykles, pasimokė, kaip teisingai reikia rinkti grybus, o svarbiausia žaisdami praktiškai mokėsi pažinti grybus. Saugaus elgesio stotelėje reikėjo atsakyti į klausimus apie vaikų saugumą įvairiuose situacijose, kelyje, kur reikia kreiptis pagalbos, ištikus nelaimei. Saugaus eismo stotelėje mokiniai praktiškai perėjo gatvę, prisiminė saugaus elgesio gatvėje taisykles. Čia jauniesiems patruliams talkino Kuršėnų policijos nuovados vyr.specialistės Aušra Sirtautienė ir Irma Šatkauskienė.

Išmintingosios pelėdos stotelėje reikėjo ne tik įminti mįsles apie mišką, medžius, bet ir atsakyti į klausimus bei pažaisti. Labiausiai džiugino smagioji Žaidimų planetos stotelė. O kas stipriausi pasitikrino Stipruolių stotelėje, traukdami virvę. Atlikus visas užduotis, vėl susitikus su Giriniu ir gavus Miško prisakymus prisiminimui, visų dalyvių laukė labai skani Girinio košė, skaniausia arbata ir bandelės. Smagu, kad Miško šventėje aktyviai dalyvavo ir žaisdami mokėsi ne tik pradinukai, būsimieji mokinukai darželinukai, bet ir mokinių tėveliai, mamytės, močiutės. Aktyviausios buvo 2b klasės mamytės: Inga, Jurgita, Toma, Loreta, Dalia, kurios ne tik žaidė, mokėsi, bet ir kartu bėgo solidarumo bėgime, skirtame Zambijos vaikams paremti.

  • 1 Small
  • 2 Small
  • 3 Small
  • 4 Small
  • 5 Small
  • 6 Small
  • 7 Small
  • 8 Small
  • 9 Small
  • 91 Small

Vilma Mačiulienė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH