Saugaus eismo būrelio narių kelionės

Mokyklos Saugaus eismo būrelio nariai aplankė Dviračių muziejų, susipažino su dviračių raida ir gamyba Lietuvoje. Sužinojo apie didžiąsias lietuvių keliones dviračiais ir neįprastos konstrukcijos dviratį – velomobilį. Aiškinosi apie dviračio konstrukciją ir saugų važiavimą.

Apsilankė Šiaulių apskrities VPK saugaus eismo klasėje, dalyvavo Saugaus eismo pamokėlėje, atliko užduotis, atsakinėjo į klausimus. Plačiau susipažino su policijos darbu.

• IMAG0072 Small
  • IMAG0075 Small