Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Saugiai Miško šventėje

Mokykloje vyko tradicinė Daugėlių mikrorajono Miško šventė ,,Sveikai ir saugiai gyventi smagu“, skirta mokyklos 70-mečio jubiliejui. Šventėje dalyvavo visi pradinukai, ,,Buratino“ ir Daugėlių lopšelių darželių auklėtiniai, mokinių tėveliai, močiutės ir mokytojos. Šventės dalyvius, sustojusius skaičiuje 70, sveikino Miškinis su savo palyda. Pasikalbėję, pasimankštinę, prisiekę saugoti ir tausoti mišką, saugiai elgtis gatvėje ir kelyje, susirikiavę paskui Miškinį visi šventės dalyviai patraukė link pušyno.

Nelengva buvo įeiti į pušyną, reikėjo į klausimus atsakyti, tik tada miško sargai vartus ,,atkėlė“. O ir įėjus reikėjo surasti kiekvienai klasei skirtą laišką su užduotimis. Teisingai atlikus pirmojo laiško užduotis, galėjai surasti antrą laišką, o paskui ir trečią. Tik teisingai susiorientavus, atpažinus miško paukštį ar gyvūną, suklijavus jo nuotrauką, galėjai gauti iš Miškinio kelionės lapą - miško planą.

Mokiniai sprendė galvosūkius ir vaišinosi išminties gėrimu Pelėdos stotelėje, turėjo atpažinti medžių vaisius, lapus ir surasti šaltekšnį Medžių stotelėje. Kaip reikia grybauti, teisingai elgtis miške prisiminė Grybautojų stotelėje. O įsitikinti, kad mokiniai tikrai pažįsta valgomuosius grybus, buvo surengtos grybautojų varžytuvės.

Kaip mokiniai laikosi saugaus elgesio taisyklių gatvėje, miške ar moka kreiptis pagalbos atsitikus nelaimei, aptarta Saugaus elgesio stotelėje.

Griežti eismo patruliai laukė vaikų prie Pramonės gatvės, kertančios pušyną. Pradinukai, darželinukai, tėveliai ir močiutės prisiminė, kaip saugiai reikia pereiti gatvę ir praktiškai pademonstravo pereidami gatvę pirmyn ir atgal.

O pakui vaikų laukė Linksmosios estafetės, šventės pabaigoje visi vaišinosi labai skania Miškinio koše, arbata ir bandelėmis.

Nors ir pavargę, nes dar teko bėgti krosą, bet labai puikiai nusiteikę visi saugiai grįžo namo.

Saugaus eismo būrelio narė Ema Stonytė

 

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH