Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

Pavasaris dovanoja grožio pamokas

Pavasaris žengia per žemę barstydamas žiedlapius, purtydamas už galvelių tulpių žiedelius. Su mokiniais skubėjome per pamokas į žydintį mokyklos kiemą, kur pačių pasodintos tulpės tarsi ragino organizuoti fotosesiją, kurti apie jas eiles bei miniatiūras... Temos buvo gan įvairios: „Džiaugsmas“, „Dovana mamai“, „Geltonos saulės - tulpės vilioja“ ir t.t. Baltą obelų, vyšnių žydintį sodą, esantį netoli mokyklos, taip pat aplankėme. Ir čia buvo ką veikti - tiek grožio akimirkų užfiksuota. Didžiuojuosi savo mokiniais – šeštokais, aštuntokais, devintokais – tiek nepakartojamų akimirkų nupaveiksluota.
Vienadienis projektas „Žydėjimas“ – tai naujos patirtys, prisilietimas prie atbudusios žemės spalvų ir grožio. Dar ilgam išlikime PAVASARIO ŽMONĖMIS (Vydūnas).

• 4mm
  • abu