Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Rugsėjo 28 dienos popietę mokytojai rinkosi į skaitytojų klubo „DaKeSKa“ susitikimą. Mokslo metų pabaigoje buvome nutarę vasarą skaityti laisvai pasirinktas knygas, kurias galėsime aptarti sugrįžę rugsėjo mėnesį.


S. Bernotienė pristatė įsimintiniausią C. Avit knygą „Aš esu čia“ apie merginą, kuri po nelaimingo atsitikimo panyra į komą. Keletas mokytojų skaitė šiuo metu perkamiausią D. Owens knygą „Ten kur gieda vėžiai“. L. Tautkevičienė ir D. Janušauskienė papasakojo, kad ši knyga tai odė laukinei gamtai, bet tuo pačiu ir skausminga istorija apie meilę, nusikaltimą ir žmogaus sugebėjimą išlikti.

E. Dirmeikienė ir V. Mačiulienė rekomendavo puikias saviugdos, psichologines knygas: H. Fexeus „Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas“, D. Carnegie „Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi“, J. Cameron „Kūrėjo kelias“. Šios knygos ir jums įneš daug džiaugsmo, sielos ramybės ir įkvėps kurti.

A. Startienė per vasarą skaitė lietuvių autorių J. Avyžiaus, A. Bieliausko knygas. Kitam susitikimui ji parekomendavo perskaityti M. Sullivan įtraukiančią knygą „Po raudonu dangum“. Tai tikrais įvykiais paremta sukrečianti istorija.

Susitikimo metu buvo ne tik pasidalinta skaitytomis knygomis, bet ir pasiūlyta kitiems skaitytojams perskaityti šias knygas. Skaitydami knygas galime pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į kitą pasaulį.

 • IMG_20210929_134745
 • IMG_20210929_134808
 • IMG_20210929_134958

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

Paskelbtas Menas
Skaityti daugiau ...

Puikūs pasirodymai Respublikiniuose festivaliuose. Skaityti ČIA.

PADĖKA

Paskelbtas Menas
Skaityti daugiau ...

Š. m. gegužės 7 d. virtualus V – asis šalies 1 – 5 kl. Krikščioniškosios muzikos festivalis – konkursas ,,Meilės giesmės“ sukvietė dalyvius iš įvairių Lietuvos kampelių: Vilniaus miesto ir rajono, Šiaulių, Prienų, Kybartų, Rokiškio, Švenčionėlių, Vilkaviškio, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Druskininkų, Trakų. Konkursą organizavo Vilniaus Maironio progimnazija bendradarbiaudama su Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centru. Renginio tikslas - ugdyti vaikų ir jaunimo teigiamą požiūrį į tikėjimą, kūrybinius muzikinius gebėjimus, šlovinti Dievą giesmėmis, dainomis, šokiais, skatinti mokyklų bendruomenių ir Katalikų Bažnyčios bendradarbiavimą. Tarp 28 dalyvių pasirodė ir mūsų mokyklos 4 kl. mokinė Gabrielė Bačėnaitė, ji buvo apdovanota diplomu už įdomią dainos interpretaciją. Mergaitę konkursui parengė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė. Džiaugiamės puikiu mažosios solistės pasirodymu ir linkime sėkmės ateityje!Informaciją parengė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė

Paskelbtas Menas
Skaityti daugiau ...

Š. m. balandžio 22 d. vyko Respublikinis solistų ir ansamblių konkursas „Dainos sparnai”, jį organizavo Šiaulių „Juventos” progimnazija. Konkursas buvo skirtas išsaugoti akademinio dainavimo tradicijas, populiarinti lietuvių liaudies dainas, įvairiai jas interpretuoti, skatinti atlikėjų saviraišką, kūrybinę iniciatyvą, ugdyti meninį intelektą. Ketvirtos klasės mokinė Gabrielė Bačėnaitė ( mokyt. Ingrida Jonavičienė) už gražų muzikinį pasirodymą buvo apdovanota padėka.Informacija parengė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė

Paskelbtas Menas
Skaityti daugiau ...

Š. m. balandžio 17 d. vyko virtualus Tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas „Garsų paletė“. Jį organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras. Konkurso tikslas – ugdyti dainuojančių vaikų kūrybinę saviraišką, sceninę patirtį, skatinti atlikėjų kūrybinę iniciatyvą, ugdyti meninį intelektą, gilinti šiuolaikinių technologijų naudojimo įgūdžius. Jame dalyvavo vaikų ir jaunimo vokaliniai kolektyvai, solistai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos. Mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Gabrielė Bačėnaitė (mokyt. Ingrida Jonavičienė) už puikų pasirodymą konkurse buvo apdovanota diplomu. Sveikiname solistę.

Informaciją parengė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė

Paskelbtas Menas
Skaityti daugiau ...

Š. m. balandžio 6–9 d. vyko X Žemaičių krašto vaikų ir jaunimo virtualus dainų festivalis – konkursas „Skambioji daina 2021“, kurį organizavo Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla. Konkurso tikslas – plėtoti akademinio dainavimo, sceninės kultūros, muzikos interpretacijos, kūrybinio aktyvumo ir meninės saviraiškos įgūdžius. Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Gabrielė Bačėnaitė, ji padainavo dvi dainas: lietuvių liaudies dainą ,,Vijo lizdą pelėda“ ir R. Stoškuvienės dainą ,,Namai, kur tebelaukia“. Už puikų dalyvavimą konkurse Gabrielė buvo apdovanota diplomu. Didžiuojamės ir džiaugiamės jaunosios dainininkės sėkme.

 

Info rmaciją parengė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė

Paskelbtas Menas
Skaityti daugiau ...

Pavasaris dovanoja gražių švenčių ... Viena prasmingiausių – VELYKOS. Tad dirbdami ir nuotoliniu būdu linkėjome mokiniams ir skatinome neužmiršti savo krašto papročių ir tradicijų dažant margučius, puošiant šventinį stalą. Įvairių dalykų mokytojai bei būrelių vadovai integravo pamokas ( lietuvių kalba, dailė, etika, informacinės technologijos ir t.t.) bei kitas veiklas skirdami kūrybines užduotis. Mokiniai įamžino kiaušinių dažymo būdus, techniką, aprašė detaliai, kaip vašku dažyti kiaušinius. Jų fotonuotraukose atsispindėjo, kaip gamta padeda puošti stalą. Ir viskas natūralu, tikra, žavu...

Labai smagu, kad ir mokytojai labai kūrybingi (mokytoja Rima R., spec.pedagogė Dalia ir t.t.), jie atsiuntė ,,linksmas“, spalvingas, išradingas puošimo akimirkas. O atskirų mokinių atsiųstos fotonuotraukos tarsi meno pamokos kiekvienam iš mūsų.

Štai 6a klasės mokiniai (Agnė, Dovydas M., Gustė, Nojus, Grantas ir kt.) mokė, kaip reikia dažyti su žolynėliais, vašku, skutimo metodu margučius. Kai kurie ir atsakingai papasakojo, aprašė margučio dažymo prasmę, kokios spalvos ir kodėl populiariausios. Daug grožybių atsiuntė kūrybinės raiškos studijos mokiniai ( Meda, Augustė, Deimantė, Gabrielius ir kt.). O dailės mokytojai nuostabių darbų atsiuntę (Emilija R., Agnė S., Agnė D. ) mokiniai nustebino savo meniškumu. Mūsų mažieji pirmokai (mokytoja Rima R.) irgi dalijosi margučių spalvomis, stalo puošyba. Stebino jų (Erlina, Auksė, Augustė, Dominykas, Austėja ir kt.) entuziazmas, šeimininkavimas virtuvėje ruošiantis šventėms.
Išsaugokime grožį, gerumą, kuriuos dovanojome vieni kitiems Velykų proga. Te ilgam išlieka spalvotos švenčių akimirkos mūsų gyvenimo kasdienybėje.

 • 7dail
 • Agn
 • Agne Vel 3
 • Agne Vel
 • Agne vel4
 • Auguste 1
 • Austja 1
 • D 6b kopija
 • DALE2
 • Dalia dekup
 • Dovydas M1
 • KR.2
 • Karolina su sese
 • Nojus J. Velykos
 • Rima R
 • Rimos 1
 • daiva 4
 • daiva D

Jaunųjų žurnalistų informacija

Paskelbtas Menas
Skaityti daugiau ...

Lietuvos LAISVEI... 30 metų. Iškilmingame minėjime prie paminklo septintokė Samanta atsakingai kalbėjo už save ir savo bendraamžius, ką jiems reiškia Lietuvos laisvė. O Kovo 11-osios šventiniame koncerte, kuris vyko Kuršėnų kultūros namuose, puikiai pasirodė mūsų mokyklos moksleiviai. Repetuota daug, tad ir scenoje dainavo kaip tikri profesionalai (ruošė muzikos mokytoja Ingrida J. bei šokių vadovė Aneta S.).

Salės ovacijos tą patvirtino, o dainorėliams buvo gera ir smagu, kad žiūrovai jiems negailėjo plojimų. Labai smagu buvo matyti ir mūsų šeštoką Aidą G. su Matu C.(jis jau dabar mokosi gimnazijoje), kurie vedė pasikeisdami visą šventinį Kovo 11 – osios renginį. Žavėjo vaikinai sceninę ir kalbos kultūra, mokėjimu bendrauti, padėti mažiesiems koncerto dalyviams.

 • Ingridos 2
 • Ingridos
 • aidas 3
 • aidas1
 • dainos
 • matas
 • pusbroliai

Jaunųjų žurnalistų informacija

Paskelbtas Menas
Skaityti daugiau ...

Gruodžio 18 dieną buvome pakviesti į Kuršėnų vaikų globos namus, į Kalėdinį spektaklį. Čia gyvenantys mūsų mokyklos mokiniai, vadovaujami Danutės Blankienės, sukūrė pasaką. Spektaklyje susitiko pasakų personažai, susipynė muzikos garsai bei vaizdai. Visa tai užbūrė, nuramino. Pajutome, kad Kalėdos jau ne už kalnų!

Dėkojame už šilumą ir gerumą, kuriuo pasidalinote.

 • spektaklis vgn 1
 • spektaklis vgn

Mokytojos Irena Daujotienė, Ilmera Vijūnienė, Vilma Mačiulienė, Asta Startienė.

Paskelbtas Menas
Skaityti daugiau ...

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH