Svarbiausios Naujienos

Kalėdinė dovanėlė – mokinių pagaminti atšvaitai

Naujieji jau ant slenksčio... Tad visi skuba užbaigti pradėtus darbus. Smagia mokinių pagamintų atšvaitų dalijimo akcija baigėsi mokyklinis projektas „Saugus aš, saugūs Daugėlių bendruomenės nariai tamsiu paros metu“ (projekto koordinatorė mokytoja Vilma Mačiulienė).

Dailės būrelis su mokytoja Aurelija Reutiene prigamino daug atšvaitų, kuriuos Saugaus eismo būrelio nariai dovanojo mokyklos bendruomenei: mokinių tėveliams, Daugėlių mikrorajono gyventojams, mokyklos darbuotojams ir moksleiviams. Mokė, kaip reikia juos teisingai nešioti.

Šiuo projektu buvo siekiama, kad visi mokyklos bendruomenės nariai būtų saugūs ir matomi tamsiu paros metu. Juk labai svarbu įprasti nešioti atšvaitus, nes tik tinkamai jie naudojami sumažina nereikalingų traumų ir sužeidimų riziką.

• 20191220_082543
  • 20191220_100946