Virtualus Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos konkursas „Garsų paletė“

Š. m. balandžio 17 d. vyko virtualus Tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas „Garsų paletė“. Jį organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras. Konkurso tikslas – ugdyti dainuojančių vaikų kūrybinę saviraišką, sceninę patirtį, skatinti atlikėjų kūrybinę iniciatyvą, ugdyti meninį intelektą, gilinti šiuolaikinių technologijų naudojimo įgūdžius. Jame dalyvavo vaikų ir jaunimo vokaliniai kolektyvai, solistai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos. Mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Gabrielė Bačėnaitė (mokyt. Ingrida Jonavičienė) už puikų pasirodymą konkurse buvo apdovanota diplomu. Sveikiname solistę.

Informaciją parengė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA