Sėkmė V-ajame šalies 1–5 klasių Krikščioniškosios muzikos festivalyje – konkurse ,,Meilės giesmės“

Š. m. gegužės 7 d. virtualus V – asis šalies 1 – 5 kl. Krikščioniškosios muzikos festivalis – konkursas ,,Meilės giesmės“ sukvietė dalyvius iš įvairių Lietuvos kampelių: Vilniaus miesto ir rajono, Šiaulių, Prienų, Kybartų, Rokiškio, Švenčionėlių, Vilkaviškio, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Druskininkų, Trakų. Konkursą organizavo Vilniaus Maironio progimnazija bendradarbiaudama su Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centru. Renginio tikslas - ugdyti vaikų ir jaunimo teigiamą požiūrį į tikėjimą, kūrybinius muzikinius gebėjimus, šlovinti Dievą giesmėmis, dainomis, šokiais, skatinti mokyklų bendruomenių ir Katalikų Bažnyčios bendradarbiavimą. Tarp 28 dalyvių pasirodė ir mūsų mokyklos 4 kl. mokinė Gabrielė Bačėnaitė, ji buvo apdovanota diplomu už įdomią dainos interpretaciją. Mergaitę konkursui parengė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė. Džiaugiamės puikiu mažosios solistės pasirodymu ir linkime sėkmės ateityje!

Informaciją parengė muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė

NACIONALINĖ ŠVIETIMO AGENTŪRA