Skaitytojų klubas kviečia skaityti

Rugsėjo 28 dienos popietę mokytojai rinkosi į skaitytojų klubo „DaKeSKa“ susitikimą. Mokslo metų pabaigoje buvome nutarę vasarą skaityti laisvai pasirinktas knygas, kurias galėsime aptarti sugrįžę rugsėjo mėnesį.

S. Bernotienė pristatė įsimintiniausią C. Avit knygą „Aš esu čia“ apie merginą, kuri po nelaimingo atsitikimo panyra į komą. Keletas mokytojų skaitė šiuo metu perkamiausią D. Owens knygą „Ten kur gieda vėžiai“. L. Tautkevičienė ir D. Janušauskienė papasakojo, kad ši knyga tai odė laukinei gamtai, bet tuo pačiu ir skausminga istorija apie meilę, nusikaltimą ir žmogaus sugebėjimą išlikti.

E. Dirmeikienė ir V. Mačiulienė rekomendavo puikias saviugdos, psichologines knygas: H. Fexeus „Nuostabus protas. Išsamus asmenybės tobulinimo kursas“, D. Carnegie „Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi“, J. Cameron „Kūrėjo kelias“. Šios knygos ir jums įneš daug džiaugsmo, sielos ramybės ir įkvėps kurti.

A. Startienė per vasarą skaitė lietuvių autorių J. Avyžiaus, A. Bieliausko knygas. Kitam susitikimui ji parekomendavo perskaityti M. Sullivan įtraukiančią knygą „Po raudonu dangum“. Tai tikrais įvykiais paremta sukrečianti istorija.

Susitikimo metu buvo ne tik pasidalinta skaitytomis knygomis, bet ir pasiūlyta kitiems skaitytojams perskaityti šias knygas. Skaitydami knygas galime pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į kitą pasaulį.

• IMG_20210929_134745
  • IMG_20210929_134808