Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

„Laimiuko“ dovana

Prieš savaitę mes, 4a klasės mokiniai, sulaukėme dovanos, kuri mus maloniai nustebino. Prieš atidarydami siuntinį pagalvojome, kad kažkas apsiriko, supainiojo adresus. Bet dailininkės Sigutės Ach avelėmis puošta dėžė priminė, kad kartą piešėme kalnus ir siuntėme į vaikų žurnalo „Laimiukas“ konkursą „Piešinių konkursas kalnuose“.

Audris Šilkas, Ernesta Rimkutė, Vaidis Kinderis buvo apdovanoti dalyvių diplomais, piešimo sąsiuviniais. O mokytoja dailės pamokose semsis minčių iš knygos „Nerk į meną“. Nuoširdžiai dėkojame leidyklos „Nieko rimto“ komandai ir žurnalo „Laimiukas“ redakcijai.

• 20211207_094332
  • a