VAIKŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS PIRMENYBĖSE

Joniškio "Aušros" progimnazijos stadione surengtos Joniškio rajono vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Jose startavo ir mūsų progimnazijos jaunieji sportininkai - Mėta Salygaitė, Augustė Kinderytė, Orestas Lapukas bei Šarūnas Vaitkus. Kiekvienas dalyvis galėjo pasirinkti 2 rungtis. Iš 8 dalyvautų rungčių net 7 buvo prizinės. Mokiniai apdovanoti medaliais. Tai vienas iš pasiruošimo etapų, kadangi birželio 1 dieną Vilniuje vyks Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas.

Fizinio ugdymo mokytojas Romualdas Juodis