Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

Lengvosios atletikos varžybose

Gegužės mėnuo – lengvosios atletikos varžybų mėnuo. Kiekvieną savaitę mūsų mokyklos stadione šurmuliuoja lengvaatlečiai – čia vyksta Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų varžybos. Balandžio 30 dieną vykusiose komandinėse varžybose mūsų mokyklos merginų komanda iškovojo 2 vietą, į priekį praleisdamos tik vyresnes savo varžoves iš Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos. Komanda labai jauna, tačiau turinti perspektyvų.

Joje dalyvavo:

1.     Kamilė Žalneravičiūtė       8b    (100 m bėgimas 1 vieta)

2.     Karolina Krasauskytė       8b    (400 m bėgimas 2 vieta)

3.     Janina Rapimbergaitė      9      (1000 m bėgimas 3 vieta)

4.     Eglė Rapimbergaitė         9      (400 m bėgimas 3 vieta)

5.     Karina Vlasovaitė            7b     (1000 m bėgimas 4 vieta)

Estafetiniame 4x100 m bėgime merginos liko antros. Sveikiname merginas su puikiu pasirodymu. Tą pačią dieną vykusiose vaikų pirmenybėse ir „Vilčių startų“ varžybose taip pat puikiai pasirodė daugėliškiai. Gavę varžybų protokolus apie tai informuosime.

Gegužės 2 dieną vyko lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Jose vėl puikiai pasirodė mergaitės. Jos bėgo 60m, 500 m, šoko į tolį bei metė kamuoliuką. Surinkusios 933 taškus jos iškovojo 2 vietą, nusileidusios tik Kuršėnų St. Anglickio mokyklos komandai. Komandos sudėtis:

1.     Karina Vlasovaitė          7b

2.     Gabija Švambarytė       7b

3.     Deimantė Poškutė         7b (individualiai)

4.     Rima Petrošiūtė             6

5.     Meda Vaišvilaitė            5a

6.     Neringa Rapimbergaitė  7a

7.     Kristina Račkauskaitė    7a (individualiai)

8.     Erika Poškutė               5b

Mergaitės dalyvaus Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio tarpzoninėse varžybose gegužės 10 dieną Daugėlių stadione, tačiau jų dalyvavimas bus be konkurencijos, kadangi Šiaulių rajoną atstovaus St. Anglickio mokyklos komanda.

Kūno kultūros mokytojas     Romualdas Juodis