Kuršėnų Daugėlių progimnazija

Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

A+ A A-

Daugėliuose – Europos judėjimo savaitės bėgimas

Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla, dalyvaujanti projekte „Vaikų ir jaunimo Olimpinis ugdymas" spalio 9 dieną kartu su dar 300 Lietuvos ugdymo įstaigų įsijungė į Europos judėjimo savaitės bėgimą, kuriame dalyvavo 185 mokyklos mokiniai bei mūsų mažieji draugai iš Daugėlių lopšelio – darželio priešmokyklinės ugdymo grupės. Vieno svečio sulaukėme ir iš Kuršėnų politechnikos mokyklos. Malonu, kad bėgime nepabūgo pasivaržyti ir kai kurių klasių auklėtojos!

Bėgimas vyko mokyklos stadione. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Daiva Daujotienė, kuri sakė: „Būkime tikri europiečiai ir solidarizuodamiesi su visa Europa garbingai dalyvaukime šiame bėgime“. Pradinių klasių mokiniai visą dieną praleido šalia mokyklos esančiame Daugėlių pušyne, kuriame vyko jų „Miško“ šventė, o jai pasibaigus visi atskubėjo į stadioną. 1-4 klasių grupėje bėgant 500 m nugalėjo ketvirtokas Aivaras Rimkus, antrąją vietą užėmė antrokė Zarina Velava, trečiąją – 4 klasės mokinys Gabrielius Tinteris.

13.00 val. startavo 5-6 klasių grupės mokiniai, bėgantys 1000 m. Jų apdovanojimų pjedestalas išsirikiavo taip: 1. Edvinas Joniškis (7 klasė), 2. Lukas Žilevičius (6a klasė), 3. Ernestas Tumas (5 klasė). 9-10 klasių tarpe, bėgant lietuvišką Olimpinę mylią (1988 m), laimėtoju tapo Robertas Grigalaitis (9 klasė), antrasis finišavo Tomas Didžius (buvęs mūsų mokyklos mokinys), trečiasis Valentinas Stupuras (10 klasė). Visiems bėgimo nugalėtojams ir prizininkams įteikti medaliai ir firminiai marškinėliai, kuriuos mums dovanojo Lietuvos tautinis Olimpinis komitetas, bei saldūs prizai, kuriuos įsteigė Kuršėnų mokinių sporto klubas „Flamingas“. Norime padėkoti Lietuvos Olimpinei Akademijai ir Lietuvos tautiniam Olimpiniam komitetui už puikią iniciatyvą bei materialinę pagalbą ir tikimės sėkmingo tolimesnio bendradarbiavimo.


Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis

 

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH