Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

SĖKMĖ KVADRATO VARŽYBOSE

Kuršėnų Pavenčių mokykloje – daugiafunkciame centre surengtos Kuršėnų miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 2005 metais ir jaunesnių, zoninės berniukų ir mergaičių kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Kuršėnų Daugėlių, Kuršėnų S. Anglickio ir Kuršėnų Pavenčių mokyklų komandos.

Labai sėkmingai jose dalyvavo mūsų mokyklos jaunieji kvadrato žaidėjai. Berniukų komanda vienodais rezultatais 2:1 įveikė abu varžovus ir tapo zoninių varžybų nugalėtojais. Mergaičių komanda 2:0 įveikė šeimininkes, tačiau 0:2 nusileido S. Anglickio mokyklos mokinėms ir užėmė 2 vietą. Tiek berniukų, tiek mergaičių komandos iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose ir kovoti dėl Šiaulių rajono nugalėtojų vardo. Finalas įvyks lapkričio 8 dieną, trečiadienį, Kuršėnų S. Anglickio mokyklos ir Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos sporto salėse. Linkiu komandoms gerų rezultatų ir puikaus žaidimo!

Berniukų komandos sudėtis:
1. Modestas Grigalaitis 6