Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

PRADINUKAMS – BRONZOS APDOVANOJIMAI

Kuršėnų sporto mokyklos sporto salėje susirungė geriausios Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų kvadrato žaidimo komandos, kuriose rungtyniavo vaikai, gimę 2007 metais ir jaunesni. Į jas atvyko zoninių varžybų nugalėtojai, tad finale turėjo išaiškėti geriausieji. Tai Kairų pagrindinės, Kužių gimnazijos, Kuršėnų S. Anglickio ir Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos komandos.

Finalinėse varžybose užvirė rimtos kovos, rungtynėse užfiksuota ne viena staigmena, o geriausiai sekėsi Kairių, antroje vietoje liko Kužių komanda. Rimtą sportinį charakterį demonstravo mūsų mokyklos vaikai, tačiau netikėtai 1:2 pralaimėta kova Kužiams išderino žaidimą, po to pralaimėta 0:2 Kairiams, tačiau 2:1 įveikta Kuršėnų S. Anglickio mokykla ir galutinėje įskaitoje užimta 3 vieta. Kuršėniškiai liko ketvirti.

Tačiau sportinis gyvenimas šiomis varžybomis nesibaigė. Toliau intensyviai besitreniruodami, pradedame ruoštis estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžyboms, kuriose vėl dalyvausime beveik po 10 metų pertraukos. Prieš dešimtmetį šiose varžybose mokykla diktavo madas ne tik rajone, bet ir respublikoje. Net 4 kartus mūsų mokykla buvo tapusi šių varžybų šalies čempione. Tikėkimės, kad mums pavyks pakartoti buvusią šlovę.

• P1180249
  • P1180257