Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Tradicijos

MOKYKLOS BENDRUOMENĖS TRADICIJOS

 

Mūsų mokykla – kultūrinis Daugėlių mikrorajono centras. Mokykloje vyksta kultūros ir sporto renginiai, kuriuose dalyvauja ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir tėvai, seneliai, mikrorajono gyventojai.

Rudenį visą mokyklos bendruomenę suburia Rugsėjo 1-osios šventė bei spalvinga ir kasmet kitokia Mokytojo diena. Lapkritis mokykloje tradiciškai skelbiamas tolerancijos ir saugumo mėnesiu: originaliai paminima tolerancijos diena, organizuojama smagi akcija „Atšvaitai“. Žiema taip pat turtinga renginiais: bendruomenę į mokyklą sukviečia jaukus adventinis gerumo vakaras ir linksmi kalėdiniai renginiai. Meilę savo kraštui, savo kalbai ir kultūrai ugdo renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybei: bendruomenės tarmių vakaras, saviraiškos diena ir kt. Pavasarį visi laukia tradicinės Bendruomenės dienos mokykloje. Tai išskirtinė diena, kuriai visa bendruomenė ruošiasi ypatingai. Bendruomenės dieną netradicines pamokas veda buvę mokiniai ir mokytojai, vyksta mokinių ir mokytojų, tėvų ir senelių, kitų mikrorajono gyventojų tautodailės darbų paroda – turgelis, per pertraukas skamba mokinių dainos, šokdinami visi, kas užeina į mokyklą. Svečiai tradiciškai vaišinami mokytojų „firminiais“ pyragais.

Jau keletą metų mokyklos aplinką puošiame savo rankomis užaugintomis gėlėmis. 1–10 klasių mokiniai, dar už lango gulint sniegui, ima sėti, vėliau prižiūri ir puoselėja gėlių daigus savo klasėse ir kabinetuose. Gegužę organizuojama smagi ir prasminga akcija, kai skambant muzikai daugiau nei septyni šimtai daigų ( šalavijų, petunijų, gvaizdūnių, serenčių, saulėgrąžų...) pasodinami mokyklos gėlynuose.

Didžiuojamės savo gamtosauginės ir sportinės veiklos tradicijomis: mokykla eilę metų dalyvauja gamtosauginiuose projektuose, organizuoja viso mikrorajono gyventojams „Miško šventę“ bei kitus renginius, skatinančius sveiką gyvenseną, meilę savo aplinkai. Jau aštuonis kartus mūsų jaunieji gamtosaugininkai iškovojo mokyklai „Žaliąją vėliavą“.

Mokykla turi gilias sporto tradicijas, yra paruošusi ne vieną puikų sportininką. Jau 21 metai kiekvieną rudenį visus sukviečia „Olimpinio rudens“ šventė, o pavasarį 17 – tą kartą Daugėlių šeimas suburs tradicinė „Tai bent šeimynėlė“. Džiaugiamės, kad šiais metais mokykla vėl išrinkta ir apdovanota kaip SPORTIŠKIAUSIA LIETUVOS PAGRINDINĖ MOKYKLA.

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH