Spalvingos gėlių erdvės papuošė mokyklą

Daugėlių progimnazijoje buvo vykdoma bendruomenės projekto „Kartu mes – jėga“ gėlių sodinimo akcija, kuri vadinosi „Patys sau dizaineriai“. Svarbiausias tikslas – sukurti naujas, spalvingas gėlių erdves, kurios visą vasarą puoštų mokyklą, džiugintų visų akis. O darbų iš tiesų buvo daug: ir vaistažolių sodinimas, ir hortenzijų tako „korekcija“ bei kūrimas, tulpių ir levandų žiedo kūrimas, suoliukų bei šiukšliadėžių dekoravimas... Prisimindami patarlę, kad darbas žmogų puošia, šauniai darbavosi visa bendruomenė. Mokyklos direktorė D. Diktanienė pažadėjo visiems darbštuoliams ypatingą prizą – pietums nuostabų bulvių plokštainį, tad norėjosi jo visiems paskanauti, atlikus visus darbus.

Akcijos koordinatorė Daiva Daujotienė džiaugėsi: „Buvo nupirkta ir pasodinta net 480 smulkiažiedžių begonijų daigų kilimas (akcijos metu surinkus 250 eurų). Tuo mes ir turime visi didžiuotis “.

• 10 gls
  • 11 gls