ATŠVAITŲ AKCIJA MOKYKLOJE

Tamsų, ūkanotą lapkričio 14 dienos rytą Daugėlių progimnazijoje vyko Atšvaitų akcija. Saugaus eismo būrelio nariai laukė visų atvykstančių į mokyklą. Stebėjo, kaip mokiniai, mokytojai ir visi mokyklos bendruomenės nariai nešioja atšvaitus. Trumpais klausimais tikrino, ar bendruomenės nariai žino, kaip būti saugiam tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui. Neturintiems dovanojo atšvaitus, apie jų naudą priminė atvirukais. Linkėjo visiems būti saugiems ir gerai matomiems kelyje.

Mokytoja Vilma Mačiulienė