Vakaro kodas - Helovinas

Spalio paskutinį savaitgalį, prieš atostogas, mokyklos foje papuošė didžiuliai moliūgai – šviečiantys žibintai, primindami, kad artėja tamsiausias rudens metas...Aišku, ir Helovinas. O mokykloje ta proga buvo organizuotas „Šiurpuliukų” vakaras. Į jį susirinkę 5-8 klasių moksleiviai stebino savo išraiškingais, šiurpių herojų kostiumais, grimu... Klasės turėjo paruošti meninius pasirodymus ir... patiekalus, susijusius su vakaro tema. Šiurpuliukų Seimas net stebėjosi, kokie išradingi vaikai mokosi šioje mokykloje. Po pasirodymų ir prisistatymų prasidėjo Kino vakaras. Vaikams, mokytojams ir net tėveliams po kūną bėgiojo skruzdėlytės žiūrint siaubo filmus . Emocijos, šūksniai, juokas ir baimė... Visa tai patyrė filmų žiūrovai.

Po renginio daugumos dalyvių nuomonė buvo vieninga: tokie vakarai mokykloje moko bendrauti, skatina domėtis kino menu, pagaliau ir patys sau tampame įdomesni.

• 20171027_170115
  • DSCN0279