Geri darbai ir savanorystė puošia žmogų

Padėkos dieną visi mokiniai skubėjo daryti gerus darbus. Juk savanorystė nelaukiant atlygio - pati gražiausia dovana artėjant šventėms. Štai antrokai tą dieną visi atsinešė dovanėlių paukšteliams ir beglobiams katinėliams. Visų dovanų iš karto neišdalijo, nes turės kuo maitinti ir kitą savaitę. Paskui puošė savo klasę, stengėsi, kad joje būtų jauku ir šventiška.

1b klasės mokiniai tą dieną stropiai dėliojo, lipdė raideles, puošė jas gamtine medžiaga... Ir taip iš visos širdelės tarė AČIŪ savo brangioms mamytėms, rūpestingiems tėveliams, gerosioms močiutėms ir seneliams. AČIŪ visiems mokyklos darbuotojams! AČIŪ Kuršėnų vaikų globos namų kolektyvui, o ypač socialiniams pedagogams Renatui ir Sigutei! AČIŪ už meilę, už gerumą, už rūpestį, už pagalbą!
Ir kitų klasių mokiniai tų darbų stengėsi kuo daugiau atlikti, dalinti savo širdies gerumą.

• 100_0109
  • 100_0113