Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Svečiavomės darželyje

Gražią, šventinę kovo 8 dieną ketvirtokai ir jų mokytojos buvo pakviesti apsilankyti Kaziuko mugėje, Daugėlių lopšelyje darželyje. Ketvirtokai paruošė trumpą meninę programą lopšelio darželio bendruomenei. 4A klasės mokinys Saulius Šivickas deklamavo Maironio eilėraštį „Kur bėga Šešupė“. Agnė Daraškevičiūtė, Airidas Venckus, Saulius Šivickas ir Dominykas Pieža padainavo žemaitišką lietuvių liaudies dainą „Žvirbleli tu maželi“. 4B klasės mokinė Ernesta Steponavičiūtė sekė pasakojimą „Pelėdos akys“. Visus pradžiugino solistė Greta Valiukaitė. Ji atliko dainą „Mano vardas Lietuva“.

Mokiniai susitiko su buvusiomis auklėtojomis. Jie nuoširdžiai bendravo, prisiminė darželyje praleistas dienas.

Akys raibo nuo prekių gausos. Stalai buvo nukrauti įvairiais gardumynais, mažųjų pagamintais darbeliais. Mugėje dalyvavo ir Kuršėnų puodžių karalius Vidmantas Vertelis. Visi grožėjosi jo dirbiniais iš molio. Taip pat turėjome galimybę apžiūrėti respublikinės tautinių juostų parodos eksponatus.

Tiek vaikai, tiek mokytojos džiaugėsi šventėje įsigytais darbeliais, skanumynais, nuoširdžiu bendravimu ir turiningai praleistu laiku. „Kiškio pyrago“ parnešė ir mokykloje likusiems draugams, pasidalijo šventės įspūdžiais.

Dėkojame darželio bendruomenei už šiltą bendradarbiavimą ir laukiame atsakomojo vizito. Darželinukus maloniai kviečiame į mokykloje vyksiančią Vaikų Velykėlių šventę.

  • DSCF1584
  • DSCF1586
  • DSCF1587
  • DSCF1588

Mokytojos Ligita Urbutienė, Irena Daujotienė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH