Svečiavomės darželyje

Gražią, šventinę kovo 8 dieną ketvirtokai ir jų mokytojos buvo pakviesti apsilankyti Kaziuko mugėje, Daugėlių lopšelyje darželyje. Ketvirtokai paruošė trumpą meninę programą lopšelio darželio bendruomenei. 4A klasės mokinys Saulius Šivickas deklamavo Maironio eilėraštį „Kur bėga Šešupė“. Agnė Daraškevičiūtė, Airidas Venckus, Saulius Šivickas ir Dominykas Pieža padainavo žemaitišką lietuvių liaudies dainą „Žvirbleli tu maželi“. 4B klasės mokinė Ernesta Steponavičiūtė sekė pasakojimą „Pelėdos akys“. Visus pradžiugino solistė Greta Valiukaitė. Ji atliko dainą „Mano vardas Lietuva“.

Mokiniai susitiko su buvusiomis auklėtojomis. Jie nuoširdžiai bendravo, prisiminė darželyje praleistas dienas.

Akys raibo nuo prekių gausos. Stalai buvo nukrauti įvairiais gardumynais, mažųjų pagamintais darbeliais. Mugėje dalyvavo ir Kuršėnų puodžių karalius Vidmantas Vertelis. Visi grožėjosi jo dirbiniais iš molio. Taip pat turėjome galimybę apžiūrėti respublikinės tautinių juostų parodos eksponatus.

Tiek vaikai, tiek mokytojos džiaugėsi šventėje įsigytais darbeliais, skanumynais, nuoširdžiu bendravimu ir turiningai praleistu laiku. „Kiškio pyrago“ parnešė ir mokykloje likusiems draugams, pasidalijo šventės įspūdžiais.

Dėkojame darželio bendruomenei už šiltą bendradarbiavimą ir laukiame atsakomojo vizito. Darželinukus maloniai kviečiame į mokykloje vyksiančią Vaikų Velykėlių šventę.

• DSCF1584
  • DSCF1586