Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Edukacinė išvyka praturtina kiekvieną

Balandis – pavasario atostogų metas moksleiviams, o mokytojams – seminarų, konferencijų ir ... edukacinių išvykų laikas. Mūsų mokyklos mokytojai taip pat stengėsi nors vieną dieną pakeliauti po pajūrio kraštą, praturtėti žiniomis, kad savo mokiniams būtų įdomesni, galėtų integruoti įvairius dalykus pamokose.

Pirmiausia vykome apžiūrėti Kretingos muziejaus ekspozicijų: Žiemos sodą, vandens malūną, ūkvedžio senovinį namą, ir t.t. Archeologijos ekspozicijoje eksponuojama Vakarų Lietuvos pajūrio regione gyvenusių žmonių kultūra nuo seniausių laikų iki XIII a. Visus sužavėjo Kretingos muziejaus numizmatikos rinkinyje saugomi 9 sidabrinių monetų lobiai. Juose yra 2 862 monetos, kaldintos Vilniuje, Stokholme, Karaliaučiuje, Rygoje, Krokuvoje, Torunėje, Gdanske, Briuselyje ir kituose miestuose. Skubėjome ir į Palangą, kur tebevyksta renginiai Lietuvos šimtmečiui. Viena iš pagrindinių Palangos mieste - J. Basanavičiaus gatvė, kurioje tęsiasi Margučių alėja. Jie atspindi šimtmečio minimalistinį stilių, neatsitiktinai pasirinkta balta spalva, ant kurios išryškinta Lietuvos trispalvė, papuošta šimtmečio nuotraukomis iš Palangos istorijos. Fotografijų paroda sugrąžino į praeitį, primindama žymius žmones, įvykius ir t.t. Nors pavasarinę saulę keitė lietus, net išgirdome griaustinio griausmą, visi skubėjome prie jūros: troškome išgirsti bangų šniokštimą, žuvėdrų klyksmą, vėjo dvelksmą... Juk turėsime sugrįžti į kitokį garsų pasaulį – vėl sugužės mokiniai į klases.

Ši edukacinė išvyka buvo tikrai prasminga, tad verta prisiminti žodžius : ,, Šalis nėra tik teritorija... Šalis yra mintis, kuri kyla iš to pamato; tai yra jausmas meilės, prasmė draugijos, kuri suriša visus, esančius tuo metu kartu... (D. M.) Esame dėkingi mokyklos direktoriui R. Keliuočiui, mokyklos mokytojų tarybai už organizuotą išvyką, galimybę pabūti visiems kartu kitose erdvėse.

  • lietus
  • muz
  • tiltas
  • tolis

D. Janušauskienė

 

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH