Poezijos rytmetis: susitikimas su Dainiumi Gintalu

Pavasarį, kai medžiai apsipila lapais, ateina metas poezijai... Progimnazijos 5–8 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus Martyno Mažvydo bibliotekos organizuojamame renginyje „Poezijos rytmetis: susitikimas su Dainiumi Gintalu“. Poetas, vertėjas, literatūros ir meno kritikas Dainius Gintalas yra dviejų poezijos knygų vaikams autorius – „Duokit kelią begemotui!!!“ (2019) ir „Ajerų kisielius, arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės“ (2021). Susitikimo metu su poetu svarstėme, kas yra poezija, ar poetas drąsus žmogus, miklinome liežuvius ir fantaziją, klausėmės skaitomos autoriaus kūrybos.

Bibliotekoje mokiniams didelį įspūdį paliko Jolitos Vaitkutės instaliacija „Pabudę iš knygų“, kurioje galima išvysti Lietuvai nusipelniusius žmonių portretus (Ar atpažinote juos?). Taip pat apžiūrėjome E. Jurčio fotografijų parodą „Būties nerimas“ ir Monikos Furmanos tapybos parodą „(Ne)Įmanoma VisaTA“.

• IMG_20220523_202012
  • IMG_20220523_202722