Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Poezijos rytmetis: susitikimas su Dainiumi Gintalu

Pavasarį, kai medžiai apsipila lapais, ateina metas poezijai... Progimnazijos 5–8 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus Martyno Mažvydo bibliotekos organizuojamame renginyje „Poezijos rytmetis: susitikimas su Dainiumi Gintalu“. Poetas, vertėjas, literatūros ir meno kritikas Dainius Gintalas yra dviejų poezijos knygų vaikams autorius – „Duokit kelią begemotui!!!“ (2019) ir „Ajerų kisielius, arba varnos, varvekliai, varanai ir varlės“ (2021). Susitikimo metu su poetu svarstėme, kas yra poezija, ar poetas drąsus žmogus, miklinome liežuvius ir fantaziją, klausėmės skaitomos autoriaus kūrybos.

Bibliotekoje mokiniams didelį įspūdį paliko Jolitos Vaitkutės instaliacija „Pabudę iš knygų“, kurioje galima išvysti Lietuvai nusipelniusius žmonių portretus (Ar atpažinote juos?). Taip pat apžiūrėjome E. Jurčio fotografijų parodą „Būties nerimas“ ir Monikos Furmanos tapybos parodą „(Ne)Įmanoma VisaTA“.

  • 1
  • 2
  • 3
  • IMG_20220523_202012
  • IMG_20220523_202722

Bibliotekininkė J. Bartkevičienė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH