RESPUBLIKINIS 5 – 8 KLASIŲ INTEGRUOTAS ANGLŲ KALBOS, DAILĖS IR MUZIKOS PROJEKTAS ,,LET‘S SING 2022“

2022 m. rugsėjo – spalio mėn. 6 klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame 5 – 8 klasių integruotame anglų kalbos, dailės ir muzikos projekte ,,Let‘s sing 2022“. Projektą organizavo Vilniaus Maironio progimnazija. Tikslas – puoselėti domėjimąsi anglų kalba, daile, muzika, plėtoti mokinių kūrybinius raiškos gebėjimus, perteikiant dailės ir muzikos menų formomis. Mokiniai nuostabiai atliko Lenka ,,Everything at once“ dainą ir ją įrašė. Išanalizavę anglišką dainos tekstą, naudodami pasirinktas piešimo technikas, nupiešė labai gražius ir spalvingus piešinius. Pasitelkę video kūrimo programa, sumontavo video klipą, kuriame skamba įdainuota jų daina ir demonstruojami nupiešti meno kūrinėliai. Mokinius padėjo paruošti: anglų kalbos mokytoja Dovilė Grubliauskienė, anglų kalbos mokytojas Aidas Švambaris ir muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė. Visus vienijo graži tarpusavio bendrystė.

Informaciją parengė muzikos mokytoja I. Jonavičienė