Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

RESPUBLIKINIS 5 – 8 KLASIŲ INTEGRUOTAS ANGLŲ KALBOS, DAILĖS IR MUZIKOS PROJEKTAS ,,LET‘S SING 2022“

2022 m. rugsėjo – spalio mėn. 6 klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame 5 – 8 klasių integruotame anglų kalbos, dailės ir muzikos projekte ,,Let‘s sing 2022“. Projektą organizavo Vilniaus Maironio progimnazija. Tikslas – puoselėti domėjimąsi anglų kalba, daile, muzika, plėtoti mokinių kūrybinius raiškos gebėjimus, perteikiant dailės ir muzikos menų formomis. Mokiniai nuostabiai atliko Lenka ,,Everything at once“ dainą ir ją įrašė. Išanalizavę anglišką dainos tekstą, naudodami pasirinktas piešimo technikas, nupiešė labai gražius ir spalvingus piešinius. Pasitelkę video kūrimo programa, sumontavo video klipą, kuriame skamba įdainuota jų daina ir demonstruojami nupiešti meno kūrinėliai. Mokinius padėjo paruošti: anglų kalbos mokytoja Dovilė Grubliauskienė, anglų kalbos mokytojas Aidas Švambaris ir muzikos mokytoja Ingrida Jonavičienė. Visus vienijo graži tarpusavio bendrystė.

 

Informaciją parengė muzikos mokytoja I. Jonavičienė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH