Per pusnynus keliavome į... pasaką

Kai už lango balta spindinti žiema, vis dar nesinori užmiršti praėjusių švenčių atgarsių... Ketvirtadienio popietę mus pakvietė vaikų globos namų auklėtiniai ir jų vadovė Danutė Blankienė į nuotaikingą muzikinį spektaklį ,,Raudonkepuraitė“. Plojo jauniesiems artistams visi: ir mūsų pradinukai, ir vyresnieji draugai.

Po spektaklio Kuršėnų vaikų bibliotekos vedėja J. Spulginienė priminė, jog vyksta knygų rinkimo akcija,vaidino net jų ištraukas. Tada pakvietė visus jas skaityti ir balsuoti už geriausią knygą. Tai buvo graži ir prasminga popietė, primenanti, kad teatro menas suartina žmones, o knygos moko gyvenime ieškoti vertybių.

• P1141909
  • P1141917