TAU, MAMA, MŪSŲ MEILĖ IR...LAIMĖJIMAI

Artėjant gražiausiai pavasario šventei - Motinos dienai - Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazija pakvietė Šiaulių regiono vaikus ir jaunimą dalyvauti dainavimo ir piešinių konkurse „Tau, mama“. Konkursu buvo siekiama ugdyti jų meninę raišką, kūrybinę iniciatyvą, estetinį skonį, originalumą, gebėjimą išreikšti meilę, pagarbą ir dėkingumą brangiausiam žmogui - Mamai.

Su didele meile ir nuoširdumu savo mamytes piešė ir konkurse dalyvavo 1b klasės mokiniai (konsultavo mokytoja Rima Rupšienė). Konkursantų darbus vertino labai kompetentingi šie komisijos nariai: vaikiškų knygelių apie Kakę Makę, Ferdinandą ir Pū autorė ir iliustratorė, menininkė ir rašytoja Lina Žutautė, dailininkai Algirdas Zibalis ir Daiva Stakvilevičienė. Labai džiugu, kad komisijos sprendimu vienas iš gražiausių darbelių buvo pripažintas mūsų mokyklos pirmokės ADRIJOS ŠEŠTOKAITĖS piešinys.

Apdovanojimų šventėje laureatams buvo įteiktos ypatingos atminimo dovanos - išleistos jų kūrybinių darbų atvirutės, o ant diplomų puikavosi ypatingasis knygų rašytojos ir iliustratorės autografas.

Džiaugiamės ir sveikiname šauniąją laureatę!

Sveikiname Jus, mielos Mamytės!

Tai Jums mūsų meilė, mūsų spalvoti darbeliai, mūsų džiugūs laimėjimai ir pastangos!
Ačiū jums už meilę!
Su artėjančia Motinos diena, būkite laimingos!

• IMG_1851__
  • IMG_2167___