PIRMOKĖ GINTARĖ – DAILĖS OLIMPIADOS NUGALĖTOJA

Kuršėnų meno mokykloje vyko rajoninė 1 - 4 klasių dailės olimpiada. Šiais metais savo darbuose pradinukai turėjo atskleisti temą „Čia mano namai“.

Olimpiadoje dalyvavo šie mūsų mokyklos mažieji menininkai: Gintarė Mikalauskaitė (1b), Emilija Beniušytė (1a), Augustė Gendvilaitė (2a), GretaValiukaitė (2b), UgnėBalsevičiūtė (3a), Jomantė Gumbakytė (3b) ir AgnėTamašauskaitė (4kl). Visi už dalyvavimą gavo padėkas ir su nekantrumu laukė komisijos vertinimo bei sprendimo.

Ir... džiugi žinia! I vietą rajoninėje 1 - 4 klasių dailės olimpiadoje laimėjo mažiausioji dalyvė - 1b klasės mokinė Gintarė Mikalauskaitė (ją olimpiadai ruošė mokytoja Rima Rupšienė). Tai ne pirmoji šios mergaitės sėkmė. Gintarė respublikinių konkursų „Sostinės drugeliai“, „Mano šeimos gydytojas“ laureatė ir prizininkė.

Sveikiname Gintarę ir linkime kūrybinės sėkmės ateityje!

• IMG_2084
  • IMG_2085