Sveikatos apsaugos ministras spaudė rankas pradinukams!

Valstybinės ligonių kasos prie sveikatos apsaugos ministerijos ir teritorinių ligonių kasų organizavo respublikinį vaikų piešinių konkursą „Mano šeimos gydytojas“. Jame dalyvavo daugiau nei 6000 pradinių klasių mokinių (vien iš Šiaulių krašto darbų suplaukė apie 1600). Tačiau ir tokioje gausybėje darbų komisijos neliko nepastebėti patys geriausieji Daugėlių mokyklos jaunieji dailininkai:

Ernestas Staradumskis (4 klasė) - absoliutus konkurso nugalėtojas (konsultavo mokytoja A. Reutienė),
Austėja Rupšytė (3b klasė) - nugalėtoja (mokytoja V. Mačiulienė),
Gintarė Mikalauskaitė (1b klasė) - II vieta (mokytoja R. Rupšienė).

Šių mažųjų menininkų vardai ir pavardės skambėjo Šiaulių Fotografijos muziejuje vykusioje iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje. Jiems buvo skirti mušamųjų orkestro muzikiniai sveikinimai. Nugalėtojams padėkas, prizus teikė ir rankas spaudė pats sveikatos apsaugos ministras Juras Požela. Mūsų mokyklos laureatus pagerbė ir Šiaulių teritorinės ligonių kasos vadovas Remigijus Mažeika.

Po apdovanojimų laureatai buvo pakviesti apžiūrėti fotografijų parodą, pakilus į muziejaus terasą pasigrožėti Šiaulių panorama, pabuvoti fotoaparato „viduje“ ir sužinoti jo veikimo principus.

Džiaugiamės ir didžiuojamės Daugėlių mokyklos pradinukų pergale!

TV reportažą galite rasti ČIA.

Mokytoja Rima Rupšienė