Šventė vaikų globos namuose

Paskutiniąją mokslo metų dieną mūsų mokyklos pradinukai su savo mokytojomis vyko į Kuršėnų vaikų globos namus žiūrėti spektaklio „Sveika, vasara“.

Mus pakvietė seni mokyklos bičiuliai, Vaikų globos namų dramos būrelis, vadovaujamas Danutės Blankienės. Spektaklyje labai smagu buvo matyti klasės draugus, puikiai atliekančius savo vaidmenis. Plojome, kai pirmokas Nikita skambiai traukė dainą. Šoko ir dainavo net mažieji globotiniai, parengti muzikos vadovės Rasmos Veličkienės.

Po puikaus spektaklio, dar neskubėjome namo, pasidžiaugėme alpakomis, arkliukais ir povais. Grįžome pilni gerų emocijų ir įspūdžių. Širdingai dėkojame Danutei Blankienei ir visiems Vaikų globos namų darbuotojams už puikią šventę ir nuoširdų bendradarbiavimą.

• chanesitikejot