Vilniaus kamerinis teatras - Kuršėnuose

Kokia džiugi šventė, kai galime pažiūrėti net Vilniaus kamerinio teatro spektaklį, rodomą Kuršėnuose. Tad spalio22 dieną didelis būrys mokyklos moksleivių ir skubėjome pažiūrėti linksmą ir nuotaikingą spektaklį „Plėšikas Hocenplocas“. Puiki aktorių vaidyba, humoras, tarmiška kalba ir nuotykiai žavėjo visus. Tad žiūrovai negailėjo plojimų, o dažnas scenas lydėjo ir nuoširdus vaikų juokas. Tokie spektakliai primena mokiniams taurias vertybes, kas yra gėris, pasiaukojimas, graži draugystė.

• ak1
  • lina