ŠIAULIŲ RAJONO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS MERGAIČIŲ IR BERNIUKŲ KETURKOVĖS VARŽYBOS

Kuršėnų Sporto mokyklos Daugėlių stadione vyko Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Jose dalyvavo mokiniai, gimę 2008 metais ir jaunesni. Iš viso dalyvavo 8 komandos (4 mergaičių ir 4 berniukų).

Daugėlių progimnazijos mergaičių komanda užėmė prizinę 2-ą vietą. Berniukų komanda užėmė prizinę 3-čią vietą. Šaunuoliai visi mokiniai dalyvavę varžybose, bei didelis AČIŪ tėveliams, mokinių draugams, atėjusiems stebėti varžybų ir emocingai palaikyti komandas.

Mergaičių komandą sudarė:
1. Kamilė Eitutytė 4a. kl.
2. Augustė Kinderytė 7 kl.
3. Rugilė Kinderytė 5 kl.
4. Denisė Nakaitė 6 kl.
5. Evelina Bunkytė 5 kl.