Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

Vasaros stovykla „Augu sveikas 2022“

Šiais metais ir vėl, tik pasibaigus pradinukų mokslo metams, tradiciškai 1-4 klasių mokinius pakvietėme į dienos poilsio stovyklą ,,Augu sveikas 2022“. Skirtumas buvo tik toks, kad šiemet poilsiavome kartu su mokiniais, atvykusiais iš Ukrainos, kurie nuo kovo mėnesio įsiliejo į Kuršėnų Daugėlių progimnazijos kolektyvą.

Stovyklos tikslas – siekti, kad vaikai aktyviai leistų laisvalaikį, kuo daugiau judėtų, taptų emociškai atsparesni. Į stovyklos veiklas stengėmės įtraukti ir vaikus iš Ukrainos, kad jie nors trumpam pamirštų karo baisumus. Visą savaitę stovyklautojų kasdien laukdavo vis nauja veikla. Pirmą dieną stovyklautojai pasiskirstė į būrius, galvojo būrių pavadinimus, kūrė prisistatymus, žaidė susipažinimo, komandos sutelktumą skatinančius žaidimus. Tik perskaitę stovyklautojo pasižadėjimą ir prisiekę visada jį vykdyti, gavo stovyklautojų ženklus ir tapo pilnateisiais stovyklos nariais. Kaip ir kasmet stovykloje žaidėme ,,augalų detektyvą“. Pirmiausia visus supažindinome su vaistingaisiais augalais, kurių galima rasti mūsų pušyne, o tada būriai pievoje ir miške ieškojo nurodytų augalų. Reikėjo surasti ir atpažinti dešimt augalų, tad kiekvienas būrys stengėsi kuo greičiau surasti nurodytas žoles, įsiminti jų pavadinimus ir pasakyti, kuo jos naudingos. Geriausias rezultatas – aštuoni atpažinti augalai.

Ypač visiems patiko kelionė į Klaipėdos rajone įsikūrusį ,,Vinetu“ kaimą. Čia susipažinome su indėnų kultūra, išbandėme savo ištvermę įveikdami įvairias kliūtis ,,indėnų kelyje“, grojome indėniškais būgnais, šaudėme iš lanko. O ketvirtąją stovyklavimo dieną vykome į Kryžių kalną. Juo labai stebėjosi mūsų draugai iš Ukrainos. O kiek buvo džiaugsmo, kai pamatė kryžių, skirtą ukrainiečių kovotojams už laisvę. Paskui lankėmės vienuolyne, Šiauliuose žiūrėjome kino filmą.

Kaip ir kasmet paskutinę stovyklos dieną ėjome į turistinį žygį, ten kūrėme laužą, kepėme dešreles, žaidėme. Šiais metais vaikams labiausiai patiko žaidimas, kai reikėjo ieškoti pasislėpusių būrių vadovų. Čia, prie laužo, aptarėme ir visas stovyklos veiklas. Kiekvienas pasisakė, kas jam stovykloje patiko labiausiai, ką reikėtų keisti. Pasidovanoję saldžių prizų, sukorę šešis kilometrus, pavargę, bet pilni įspūdžių, grįžome į mokyklą ir atsisveikinome iki kitų mokslo metų.

Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybei už skirtą finansavimą mūsų projektui ,,Augu sveikas 2022“. Tikimės, kad ir kitais metais galėsime pasiūlyti vaikams įdomių pramogų, nes prisiekusių stovyklauti kitais metais jau turime.

  • IMG_20220615_111910
  • IMG_20220616_121731
  • IMG_20220616_124915
  • IMG_20220620_113029

Stovyklos vadovės Asta Startienė ir Inga Grinienė

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH