Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

KVADRATO VARŽYBŲ BATALIJOS

Startavo Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų kvadrato varžybos, kuriose varžomasi 3 amžiaus grupėse. Ne itin sėkmingai jose dalyvavo Daugėlių progimnazijos komandos. Mišri komanda, kurios žaidėjai gimę 20012 metais ir jaunesni (pradinukai), Kuršėnų zonos varžybose liko antri ir pateko į finalą. Jame pralaimėta Kužių mokyklos bendraamžiams, tačiau įveikta Dubysos aukštupio mokykla ir rajone iškovota 3 vieta. Mergaičių ir berniukų komandos (gimę 2010 – 2011 metais) varžybas baigė zoninėse varžybose Kuršėnuose ir į finalą nepateko. Dėl sporto salėje vykstančių renovacijos darbų nepavyko tinkamai pasiruošti šioms varžyboms.

Tačiau sportinis gyvenimas šiomis varžybomis nesibaigė. Toliau pradedame ruoštis kitoms, kurios startuos po Naujųjų metų. Na, o artimiausios – Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo zoninės varžybos.

Fizinio ugdymo mokytojas Romualdas Juodis

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH