KVADRATO VARŽYBŲ BATALIJOS

Startavo Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų kvadrato varžybos, kuriose varžomasi 3 amžiaus grupėse. Ne itin sėkmingai jose dalyvavo Daugėlių progimnazijos komandos. Mišri komanda, kurios žaidėjai gimę 20012 metais ir jaunesni (pradinukai), Kuršėnų zonos varžybose liko antri ir pateko į finalą. Jame pralaimėta Kužių mokyklos bendraamžiams, tačiau įveikta Dubysos aukštupio mokykla ir rajone iškovota 3 vieta. Mergaičių ir berniukų komandos (gimę 2010 – 2011 metais) varžybas baigė zoninėse varžybose Kuršėnuose ir į finalą nepateko. Dėl sporto salėje vykstančių renovacijos darbų nepavyko tinkamai pasiruošti šioms varžyboms.

Tačiau sportinis gyvenimas šiomis varžybomis nesibaigė. Toliau pradedame ruoštis kitoms, kurios startuos po Naujųjų metų. Na, o artimiausios – Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo zoninės varžybos.

Fizinio ugdymo mokytojas Romualdas Juodis