Europos sporto savaitė rugsėjo 15-18 d. mūsų mokykloje

Rugsėjo 15 d.
Po 3 pamokų estafetinis bėgimas aplink mokyklą 8-10 klasių mokiniams. Rinktis prie paradinio įėjimo.
Po 4 pamokų estafetinis bėgimas aplink mokyklą 1-7 klasių mokiniams. Rinktis prie paradinio įėjimo.

Rugsėjo 16 d.
Po 3 pamokų baudų metimo į krepšį konkursas, skirtas Europos vyrų krepšinio čempionatui pažymėti. Dalyvauja visi norintys. Rinktis krepšinio aikštelėje prie 3 krepšio.

Rugsėjo 17 d.
Po 3 pamokų – futbolas. Susitinka 1a-1b. Žaidžiama po 5 žaidėjus. Rinktis dirbtinėje aikštelėje.
Po 4 pamokų – futbolas. Susitinka 2a-2b. Žaidžiama po 5 žaidėjus. Rinktis dirbtinėje aikštelėje.

Rugsėjo 18 d.
9.00 val. 22 – oji Mažoji Olimpiada „Sportas už sveiką pasaulį“. Rinktis prie paradinio mokyklos įėjimo