Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

PROJEKTAS „LIVE YOUR GOALS“/ “ĮGYVENDINK SAVO SVAJONES“ DAUGĖLIUOSE

Lietuvos futbolo federacija Kuršėnų Daugėlių pagrindinėje mokykloje vykdė futbolo projektą „Live your goals“/ „Įgyvendink savo svajones“, kuris skirtas tik merginoms. Į renginį atvyko gausi federacijos komanda – Vilma Zurzė, Vaidotas Rastenis, Anatolijus Stacenko, Šiaulių „Gintros – Universiteto“ žaidėjos ir kiti garbingi svečiai. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Lina Damkienė.

Lietuvos futbolo federacijos ir FIFA projektas „Live Your Goals“, dar žinomas pavadinimu „Įgyvendink savo svajones“, pradeda žengti savo pirmuosius žingsnius po šalies mokyklas. Projektas skirtas mergaitėms, 1-8 klasių moksleivėms, siekiant vystyti bei populiarinti futbolą.

Šio projekto veidais tapo trys ambasadorės - Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė ir Kamilė Vaičiulaitytė, žaidžiančios Lietuvos nacionalinėje futbolo rinktinėje. Ambasadorės patvirtino, kad futbolas yra tapęs neatsiejama jų gyvenimo dalimi ir jos pasiryžusios imtis misijos skleisti futbolo žinią kitiems.

Pirmajame projekto etape galėjo dalyvauti visos mokymo įstaigos, atsiuntusios paraiškas iki rugsėjo 21 dienos. LFF gavo dešimties šalies mokyklų paraiškas ir kvietimus pas jas atvykti ir supažindinti su projekto veikla. Atvykę į mokslo įstaigą projekto vykdytojai pasiūlė įdomią programą merginoms, užimtumą aktyvia fizine veikla, marškinėlius kiekvienai dalyvei, 5 naujus futbolo kamuolius mokyklai, gerą nuotaiką ir dovanas.

Pirmosiomis „Įgyvendink savo svajones“ stotelėmis tapo Jurbarko rajono Klausučių Stasio Santvaros pagrindinė mokykla ir Raseinių Šaltinio progimnazija. Iki gruodžio mėnesio pradžios projekto organizatoriai aplankys dar 8 mokslo įstaigas Vilniaus, Šiaulių (Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla), Utenos, Alytaus ir Klaipėdos apskrityse.

Vėlesniuose projekto etapuose iki 2018 metų bus siekiama suteikti moterims galimybę aktyviai įsitraukti į futbolo veiklą, padidinti moterų futbolo populiarumą bei sudaryti sąlygas moterų futbolui vystytis. Tikimasi, kad moterų futbolo sąjūdis plėtosis ir po 2018 m. įvyksiančio Europos merginų iki 17 m. čempionato Lietuvoje. Pasaulinės kampanijos „Įgyvendink savo svajones“ pagrindiniai tikslai yra:
- skatinti kuo daugiau mergaičių, merginų ir moterų žaisti futbolą;
- didinti susidomėjimą moterų futbolu;
- suteikti galimybę kiekvienai mergaitei, merginai, moteriai išmėginti šią sporto šaką;
- įtvirtinti futbolą kaip populiariausią sporto šaką tarp moterų.

  • P1160411
  • P1160428
  • P1160439
  • P1160444
  • P1160456
  • P1160490
  • P1160491

Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH