Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

FINALAS NEPAVYKO...

Kuršėnuose surengtose šių mokslo metų mokinių, gimusių 2005 metais ir jaunesnių, varžybose dalyvavo mūsų mokyklos berniukų ir mergaičių komandos. Po zoninių varžybų ypač daug buvo tikimasi iš berniukų komandos. Finaliniame etape mūsiškiai nugalėjo Meškuičių gimnazijos, Bazilionų mokyklos – daugiafunkcio centro, bet pralaimėjo Kuršėnų S. Anglickio ir Kairių pagrindinės mokyklos komandoms ir galutinėje įskaitoje užėmė 3 vietą bei į tolimesnį etapą nepateko. Lygiai taip pat sekėsi ir mergaitėms, tačiau jos liko 4 vietoje ir taip pat baigė varžybas šiame etape. Rajono čempionais tapo Kuršėnų S. Anglickio mokyklos berniukų ir Kairių pagrindinės mokyklos mergaičių komandos, kurios lapkričio 11 dieną, šeštadienį, pradeda dalyvavimą Lietuvos mokyklų žaidynėse.Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH