Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

PRADINUKAMS – BRONZOS APDOVANOJIMAI

Kuršėnų sporto mokyklos sporto salėje susirungė geriausios Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų kvadrato žaidimo komandos, kuriose rungtyniavo vaikai, gimę 2007 metais ir jaunesni. Į jas atvyko zoninių varžybų nugalėtojai, tad finale turėjo išaiškėti geriausieji. Tai Kairų pagrindinės, Kužių gimnazijos, Kuršėnų S. Anglickio ir Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos komandos.

Finalinėse varžybose užvirė rimtos kovos, rungtynėse užfiksuota ne viena staigmena, o geriausiai sekėsi Kairių, antroje vietoje liko Kužių komanda. Rimtą sportinį charakterį demonstravo mūsų mokyklos vaikai, tačiau netikėtai 1:2 pralaimėta kova Kužiams išderino žaidimą, po to pralaimėta 0:2 Kairiams, tačiau 2:1 įveikta Kuršėnų S. Anglickio mokykla ir galutinėje įskaitoje užimta 3 vieta. Kuršėniškiai liko ketvirti.

Tačiau sportinis gyvenimas šiomis varžybomis nesibaigė. Toliau intensyviai besitreniruodami, pradedame ruoštis estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžyboms, kuriose vėl dalyvausime beveik po 10 metų pertraukos. Prieš dešimtmetį šiose varžybose mokykla diktavo madas ne tik rajone, bet ir respublikoje. Net 4 kartus mūsų mokykla buvo tapusi šių varžybų šalies čempione. Tikėkimės, kad mums pavyks pakartoti buvusią šlovę.

  • P1180249
  • P1180257
  • P1180262
  • P1180264
  • P1180266

Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH