„VISU GREIČIU PIRMYN“

Kuršėnų sporto mokykla, laimėjusi Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro skelbtą konkursą, vykdo projektą „Visu greičiu pirmyn“, kuriame dalyvauja jos auklėtiniai, o tuo pačiu ir mūsų mokyklos jaunieji sportininkai. Lengvosios atletikos, krepšinio, futbolo, karate, bokso, imtynių atstovai svečiavosi Kėdainiuose ir Joniškyje, kur susipažino su šių rajonų sporto mokyklų darbo specifika, dalyvavo sportinėse varžybose, pramogavo baseine Kėdainiuose, aplankė žymųjį krepšinio muziejų Joniškyje. Kas laimėjo, buvo apdovanoti projekto medaliais, o visi dalyvavę gavo saldžių dovanų. Dėkojame Kuršėnų sporto mokyklos administracijai už suteiktą galimybę plėsti akiratį, kelti meistriškumą, už pamokas bendraujant ir t. t. Kitas projekto etapas – Šiauliuose. Čia lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre gruodžio 5 dieną susirungs geriausi Šiaulių rajono lengvaatlečiai, kur dalyvaus ir mūsų mokyklos sportininkai.

• 20171114_150742
  • 20171114_154627