Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

„VISU GREIČIU PIRMYN“

Kuršėnų sporto mokykla, laimėjusi Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro skelbtą konkursą, vykdo projektą „Visu greičiu pirmyn“, kuriame dalyvauja jos auklėtiniai, o tuo pačiu ir mūsų mokyklos jaunieji sportininkai. Lengvosios atletikos, krepšinio, futbolo, karate, bokso, imtynių atstovai svečiavosi Kėdainiuose ir Joniškyje, kur susipažino su šių rajonų sporto mokyklų darbo specifika, dalyvavo sportinėse varžybose, pramogavo baseine Kėdainiuose, aplankė žymųjį krepšinio muziejų Joniškyje. Kas laimėjo, buvo apdovanoti projekto medaliais, o visi dalyvavę gavo saldžių dovanų. Dėkojame Kuršėnų sporto mokyklos administracijai už suteiktą galimybę plėsti akiratį, kelti meistriškumą, už pamokas bendraujant ir t. t. Kitas projekto etapas – Šiauliuose. Čia lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre gruodžio 5 dieną susirungs geriausi Šiaulių rajono lengvaatlečiai, kur dalyvaus ir mūsų mokyklos sportininkai.

  • 20171114_150742
  • 20171114_154627
  • 20171121_135815

Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH