Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

KALĖDINIS MERGINŲ FUTBOLO TURNYRAS

Kuršėnų mokinių sporto klubas „Flamingas“, Kuršėnų Daugėlių pagrindinėje mokykloje vykdantis neformaliojo vaikų švietimo programą „Merginų futbolo plėtra“, visą gruodžio mėnesį organizavo merginų kalėdinį futbolo turnyrą. Jame dalyvavo ne tik programos dalyvės (24 merginos), bet ir mūsų svečiai – Kuršėnų S. Anglickio mokyklos komanda (mokytojas D. Leškauskas).

Įnirtingos kovos vyko trečiadieniais, o finalinis etapas surengtas gruodžio 20 d. Nugalėtojos paaiškėjo tik po paskutiniųjų rungtynių – jomis tapo „Futbolisčių“ komanda. Antroje vietoje liko Kuršėnų S. Anglickio mokyklos komanda, trečios – „Panteros“. Paskutine vieta tenkinosi „Barcikės“. Geriausiomis žaidėjomis pripažintos Meda Stulpinaitė, Gabija Rimkutė, Aistė Prašmantaitė ir Nerilė Gilytė. Merginas apdovanoti atvyko pats „tikriausias“ Kalėdų senelis, kuris įteikė medalius, taures, saldžiuosius prizus. Prieš mėnesį NVŠ grupės narės dalyvavo foto sesijoje, kurios metu „pagauti“ kadrai dabar puikuojasi ant naujai išleisto MSK „Flamingas“ 2018 metų kalendoriaus. Visoms dalyvėms šie kalendoriai taip pat buvo įteikti. Šventinėje popietėje merginos bendravo, dalijosi įspūdžiais, vaišinosi picomis, gaiviaisiais gėrimais ir linkėjo gražių būsimų pergalių.

Tai buvo baigiamasis šios programos merginų renginys šiais metais. Nuo 2018 metų programa bus tęsiama. Laukia Lietuvos mokyklų merginų „Ladygolo“ futbolo žaidynės, kurioms ir bus ruošiamasi. Gražių šventų Kalėdų, laimingų Naujųjų Metų!Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH