KALĖDINIS MERGINŲ FUTBOLO TURNYRAS

Kuršėnų mokinių sporto klubas „Flamingas“, Kuršėnų Daugėlių pagrindinėje mokykloje vykdantis neformaliojo vaikų švietimo programą „Merginų futbolo plėtra“, visą gruodžio mėnesį organizavo merginų kalėdinį futbolo turnyrą. Jame dalyvavo ne tik programos dalyvės (24 merginos), bet ir mūsų svečiai – Kuršėnų S. Anglickio mokyklos komanda (mokytojas D. Leškauskas).

Įnirtingos kovos vyko trečiadieniais, o finalinis etapas surengtas gruodžio 20 d. Nugalėtojos paaiškėjo tik po paskutiniųjų rungtynių – jomis tapo „Futbolisčių“ komanda. Antroje vietoje liko Kuršėnų S. Anglickio mokyklos komanda, trečios – „Panteros“. Paskutine vieta tenkinosi „Barcikės“. Geriausiomis žaidėjomis pripažintos Meda Stulpinaitė, Gabija Rimkutė, Aistė Prašmantaitė ir Nerilė Gilytė. Merginas apdovanoti atvyko pats „tikriausias“ Kalėdų senelis, kuris įteikė medalius, taures, saldžiuosius prizus. Prieš mėnesį NVŠ grupės narės dalyvavo foto sesijoje, kurios metu „pagauti“ kadrai dabar puikuojasi ant naujai išleisto MSK „Flamingas“ 2018 metų kalendoriaus. Visoms dalyvėms šie kalendoriai taip pat buvo įteikti. Šventinėje popietėje merginos bendravo, dalijosi įspūdžiais, vaišinosi picomis, gaiviaisiais gėrimais ir linkėjo gražių būsimų pergalių.

Tai buvo baigiamasis šios programos merginų renginys šiais metais. Nuo 2018 metų programa bus tęsiama. Laukia Lietuvos mokyklų merginų „Ladygolo“ futbolo žaidynės, kurioms ir bus ruošiamasi. Gražių šventų Kalėdų, laimingų Naujųjų Metų!

Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis