Kuršėnų Daugėlių progimnazija

A+ A A-

„DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“ SUGRĮŽO...

Po daugiau nei penkerių metų pertraukos į mūsų mokyklą sugrįžo judriųjų estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Dar prieš dešimtmetį mokykla garsėjo Lietuvoje, kaip šių varžybų daugkartinė šalies čempionė ir prizininkė. Ši karta jau užaugo, tad laikas pasirodyti naujajai...

3 – 4 klasių ir 5 – 6 klasių programoje yra po 8 estafetes, laimi ta komanda, kuri greičiausiai ir be klaidų jas įveikia. 3 – 4 klasių tarpe vyko labai lygi kova – estafetes laimėdavo tai viena, tai kita komanda. Tačiau finale komandos išsirikiavo taip:
         1. 4a klasė 13 taškų
         2. 4b klasė 20 taškų
         3. 3b klasė 23 taškai
         4. 3a klasė 24 taškai

5 – 6 klasių grupėje šeštokai „sausai“ 8:0 „sudorojo“ penktokėlius ir laimėjo varžybas. Tiesa, tenka paminėti, kad penktokų gretas išretino prasidėjęs gripas bei tą dieną vykusi pažintinė kelionė į Kauną.

Vasario 8 dieną Ginkūnų S. ir Vl. Zubovų mokykloje vyks Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gimusių 2005 metais ir jaunesnių, estafečių varžybos, kuriose dalyvaus ir mūsų mokyklos rinktinė. Na, o vasario 13 dieną, antradienį (beje, tą dieną yra Užgavėnės), mokyklos mokiniai, gimę 2007 metais ir jaunesni, susirungs Šiaulių rajono mokyklų varžybose Kuršėnų Sporto mokyklos sporto salėje.

Linkiu, kad įdėtas darbas nenueitų veltui, nepersekiotų gripas, ir tikiu, kad padaryta pertrauka mūsų vaikams buvo naudinga. Sėkmės!

  • P1180378
  • P1180381
  • P1180386
  • P1180388
  • P1180392
  • P1180397
  • P1180398

Kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


MUS REMIA

     

Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH