Rajoninės Šviesoforo varžybos

Balandžio 5 d.  mokykloje vyko Šiaulių rajono pradinių klasių mokinių Šviesoforo varžybos.

Pradinukai turėjo saugiai ir teisingai pereiti gatvę, atlikti užduotis kelių makete, sudėlioti  kelio ženklų dėliones ir viską papasakoti apie sudėliotus ženklus, teisingai užsidėti atšvaitus ir papasakoti, kam jie naudojami. Stebėdami video užduotį turėjo komentuoti neteisingus eismo dalyvių veiksmus. Spręsti viktorinos užduotis, o komandų kapitonams  buvo skirta ir papildoma loginio mąstymo užduotis. Visi  varžybų dalyviai buvo puikiai pasiruošę, labai stengėsi. Parodė puikias saugaus eismo žinias. Regioninėse Šviesoforo varžybose mūsų rajono garbę gins Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos komanda, laimėjusi pirmąją vietą rajone ir Aukštelkės mokyklos komanda, laimėjusi antrąją vietą Šiaulių rajone.

• IMAG0078
  • IMAG0083