PAILGINTA MOKYMOSI DIENOS GRUPĖ

Pailgintos mokymosi dienos grupę gali lankyti 1–4 klasių mokiniai. Grupės paslauga tėvams yra nemokama. Į grupę mokiniai priimami tėvams parašius prašymą. Grupės veikla vykdoma kiekvienais mokslo metais nuo rugsėjo 2 d. iki mokslo metų pabaigos.

Prašymus pateikti iki rugsėjo 2 d.

Darbą grupėje reglamentuoja progimnazijos Pailgintos mokymosi dienos grupės organizavimo tvarkos aprašas.

Pailgintos mokymosi dienos grupė organizuoja – mokinių užimtumą, teikia pagalbą jiems atliekant namų darbų užduotis, vykdo kryptingą pažintinę, meninę, sportinę, komunikacinę ir kt. veiklą.

Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja Onutė Gužauskienė, el. paštas    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

VISOS DIENOS MOKYKLOS / PAILGINTOS MOKYMOSI DIENOS GRUPĖS PASLAUGŲ TEIKIMO ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE TVARKOS APRAŠAS

PAILGINTOS MOKYMOSI DIENOS GRUPĖS ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS