Saugiai į mokyklą, saugiai į namus

Rugsėjo mėnesį mokykloje ypač didelis dėmesys skiriamas saugiam mokinių elgesiui gatvėje ir kelyje.

Visi mokyklos pradinukai, su savo mokytojomis aptarę, kaip saugiai eiti per gatvę, kaip būti matomam tamsiu paros metu, piešė piešinius tema  „Saugiai į mokyklą, saugiai į namus“. Ketvirtadienį visi su savo piešiniais išsirikiavo mokyklos koridoriuje. Dar kartą prisiminus saugaus elgesio kelyje taisykles, pasidžiaugus vaikų kūrybingumu ir fantazija, buvo išrinkta po 3 geriausius piešinius iš kiekvienos klasės rajoniniam konkursui  „Saugiai į mokyklą, saugiai į namus“.

Mokyklos konkurso nugalėtojais tapo: pirmokai Silvijus Žemeckas 1a klasė, Gvidas Janulis 1b klasė, Austėja Rupšytė 1b klasė; antrokai Agnė Tamašauskaitė, Denas Butavičius, Eva Kažukolovaitė; trečiokai Eivinas Jankevičius, Urtė Poškutė, Samanta Rimkutė iš 3b klasės;ketvirtokai Geraldas Dvarionas, Ema Stonytė, Urtė Radzinauskaitė.

Sveikiname konkurso „Saugiai į mokyklą, saugiai į namus“ nugalėtojus!