Mokomės saugiai pereiti gatvę

Rugsėjo mėnesį mokykloje vyko tradicinė kasmetinė Saugaus eismo akcija „Saugiai į mokyklą, saugiai į namus“. Visi mokyklos mokiniai kartu su savo auklėtojomis prisiminė Saugaus elgesio gatvėje ir kelyje taisykles. Didžiausias dėmesys skiriamas pradinių klasių mokiniams, ypač pirmokėliams.

Mokiniai pakartojo, kaip saugiai pereiti gatvę, piešė piešinius saugaus eismo tema. Geriausi mokinių darbai bus eksponuojami rajoniniame piešinių konkurse „Saugiai į mokyklą, saugiai į namus“ .

Nuotraukose: Saugaus eismo būrelio narės Jonė ir Ema moko pirmokėlius saugiai pereiti gatvę;
Ketvirtokai su savo mokytoja Ligita taip pat prisiminė saugaus elgesio kelyje taisykles ir praktiškai parodė, kaip moka pereiti gatvę.