Policijos šventėje

Vėl ruduo... Vėl į policiją... Ar kažką prisidirbome?
Ne, visi Saugaus eismo būrelio nariai vadovaujami Vilmos Mačiulienės važiavome į policijos šventę, kuri vyko spalio 2 dieną Kuršėnų miesto centre.

Ten matėme daug gražių besišypsančių policijos darbuotojų, policijos paradą, galėjome pasidaryti savo rankos antspaudą, sužinojome kaip naudojamos policijos pareigūnams reikalingos priemonės, matėme alkotesterį, greičio matuoklį ir kitas priemones. Netgi vienoje mašinoje stebėjome kas vyksta lauke, matėme kaip su žmonėmis bandomas jausmas, kai apsiverčia mašina arba į kažką atsitrenkia.

Na o pabaigai stebėjome kinologų pasirodymus su šunimis ir policijos dienai skirtus šokius, pučiamųjų orkestro koncertą.

Ach... Buvo tikrai labai smagu, nepavargome, bet  gerai praleidom laiką ir net gavom balionų, kalendoriukų. Plačiau sužinojom, kad policija ne tik baudžia, bet ir pasirengusi padėti žmonėms.

Sėkmės Jiems sunkiame, bet labai reikalingame darbe.

Saugaus eismo būrelio narė Ema Stonytė