Kuršėnų Daugėlių progimnazija

Svarbiausios Naujienos

ŠIAULIŲ R. KURŠĖNŲ DAUGĖLIŲ PROGIMNAZIJOS DIREKTORIAUS 2021 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Pasiūlymus dėl Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitos galima teikti  elektroniniu paštu    Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    iki 2022 m. sausio 26 dienos.

A+ A A-

Šaltą pavasario dieną šokome lauke

Sveikatiados projekto dalyviai buvo kviečiami aktyviai įsitraukti į ,,Sveikatiadoj šok ir nesustok“. Iniciatyvos tikslas – skatinti vaikus judėti linksma forma – mokytis šokti įvairių rūšių šokius, pamilti šią fizinio aktyvumo formą bei užkrėsti šokių tradicijomis visą savo bendruomenę. Visos Lietuvos mokyklos balandžio 29 dieną Tarptautinę šokio dieną, buvo kviečiami dalyvauti masiniame „Sveikatiados“ flashmob‘e.

Mes taip ir padarėme. Visą savaitę mokiniai norintys šokti mokinosi mokyklos flashmobą ir šaltą pirmadienio dieną su saulės akiniais linksmai jį sušokome ir užfiksavome. Kuršėnų Daugėlių mokyklos mokiniai sudalyvavo judrioje akcijoje, kuri skatino mus judėti, bendrauti ir nesušalti :)

 

Nuorodos

                                                patyciu-dezute-logoPATYČIŲ DĖŽUTĖ   
                                                                   
  
                               
               

                  TĖVŲ LINIJA                 VAIKŲ LINIJA                 JAUNIMO LINIJA

     
                                                     www.tinklas.lt
       
 
       

MOKYKLOS LOGOTIPAS

ELEKTRONINIS DIENYNAS


Kontaktai

mokykla2014

Daugėlių g. 86,  81119 Kuršėnai Šiaulių r. sav.
Kodas  190057219
E. paštas   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. (8 41) 58 63 54, (8 62) 09 12 23, 
faksas (8 41) 58 63 54 

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų mokytoja Audronė Sirvydienė 

Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.
Stilius: The World News II, GavickPro. Varikliukas: Joomla.
UK Bokmakers ArtBetting.net - Bookmakers reviws.
Read more for Ladbrokes the UK bookmakerLadbrokes Registration - full information
Bokmaker Number 1 in uk William Hill Registration WH